Wieczne Pióro Dorian Bart

Gwarancja jakości

Najważniejsze jest zaufanie. Dlatego dbam o to, byś miał/a poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji zamówienia. W tej branży jest wielu niekompetentnych redaktorów. Niektórzy biorą zaliczki i znikają, inni nie wywiązują się z terminów albo nie dokonują poprawek.

Z tego względu ja nie biorę zaliczek, mimo że jest to dla mnie trudne. Po prostu nie płacisz z góry, a po otrzymaniu tekstu możesz go sprawdzić pod każdym kątem. W razie wystąpienia ponad 50% plagiatu, najpierw poprawiam bezpłatnie, a jeśli nie przyniesie to rezultatu, wówczas zwracam całość środków. Staram się, żebyśmy współpracowali na partnerskich zasadach.

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania, napisz, a odpowiem. Przy dobrej współpracy obie strony będą zadowolone.

Proces realizacji zamówienia

1.Składasz zamówienie. Ustalamy szczegóły. Nie płacisz zaliczki. Czekasz na pierwsze efekty pracy.

2. W ciągu 7 dni przesyłam tekst. Masz aż 2 miesiące, by go sprawdzić i zapłacić. Ja cierpliwie czekam.

3. Jeśli tekst nie spełnia oczekiwań, możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji na każdym etapie zamówienia.

4. Możesz zapłacić w ratach. Wówczas tekst dzielimy na części lub rozdziały.

5. Wszystkie uzasadnione poprawki wprowadzam bezpłatnie.

6. W przypadku wystąpienia plagiatu, wprowadzam bezpłatne poprawki.

7. W przypadku wystąpienia plagiatu ponad 50% już po wykonanej pierwszej poprawce, masz wybór: albo zwracam Tobie całość środków, albo poprawiam bezpłatnie kolejny raz. Środki zostaną zwrócone w ciągu 7 dni od dnia przesłania raportu potwierdzającego wystąpienie plagiatu.

Dorian Bart

Kontakt

tel. 883 480 045